Tam Destek - Bireysel - Seçkin – Güçlü

13. yılımızda da, Suadiye'de, daima güçlü,

hep daha fazla başarı için çalışıyoruz.

Hakkımızda

Özel Tam Değer Özel Öğretim Kursunda bireysel derslerin yanı sıra, öğrencilerin bireysel farklılıkları dikkate alınarak oluşturulan, küçük gruplarla öğretim yapılmaktadır.

Tüm öğrencilerin hazır bulunuşluk düzeyleri, öğrenme türleri aynı olmamaktadır. Kurumumuzda öğrencilerin kişişel farklılıklarını dikkate alan çağdaş öğretim yöntemleri uygulanmaktadır. Öğrencilere özgü çeşitlendirilen öğrenim yöntemleri kullanıldığından, etkili bir öğrenme mümkün olabilmektedir.

Kurumumuz; öğrencilerine, cadde gürültüsünden uzak, sessiz, sakin ve nezih bir ortam sağlamaktadır. Öğrencilerimiz dersleri olmadığında dahi ders çalışma imkanına sahip olabilmektedirler. Öğrencilerimiz kurumumuzu ikinci evleri gibi görmekte, kurumumuzu samimi bir ortam olarak değerlendirmektedirler.

Özel Tam Değer Öğrenci Etüt Eğitim Merkezinin sloganı, açıldığı 2008 yılından itibaren "Tüm Derslerde Tam Destek için Tek Adres" olup, sloganımızın arkasında uzman kadromuzun verdiği güçle durduk.

2008 yılında açılan Özel Tam Değer Öğrenci Etüt Eğitim Merkezimizi bir adım daha ileriye taşıyarak 2015 yılında Özel Tam Değer Özel Öğretim Kursuna dönüştürdük. Yıllarca bize güvenen değerli veli ve öğrencilerimize bu platformda da layık olmaya çalışıyoruz.

KURUMSAL BİLGİLER

 

Özel Tam Değer Özel Öğretim Kursu, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ruhsatlı bir kurumdur.

Kurumumuza, İstanbul Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kurum açma izni verilmiş olup, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü tarafından iş yeri açma ve çalışma ruhsatı verilmiştir.

İzinsiz kopyalanamaz.

Özel Tam Değer Özel Öğretim Kursu